عمل زیبایی کلیتوریس

عمل زیبایی کلیتوریس

گاهی بر اثر بافت اضافی پوشاننده کلیتوریس مشکلات متعددی برای بانوان پدید می آید و منجر به کاهش زیبایی آن می شود. به منظور رفع این عارضه عمل زیبایی کلیتوریس صورت می گیرد که کلیتوریس را کوچک تر می کند. کلیتوریس یکی از مهم ترین عضو جنسی محسوب می شود و موجب لذت جنسی خواهد شد. این عضو در مقایسه با سایر نواحی بدن بانوان از اعصاب بیشتری برخوردار است. در واقع کلیتوریس معادل آلت جنسی مردان می باشد ، این بدین معناست که در زمان رشد جنین عاملی که موجب پدید آمدن آلت مردان می شود ، در زنان تبدیل به کلیتوریس خواهد شد.

اهمیت این بخش به خاطر این  است که در صورت تحریک نشدن کلیتوریس ، زنان به لذت جنسی یا ارگاسم دست پیدا نمی کنند. بدنه این ناحیه متشکل از بافتی صورتی رنگ که چین خورده پوشانده می شود و کلاهک کلیتوریس نام دارد که در زمان تحریک جنسی متورم خواهد شد.

عمل زیبایی کلیتوریس

در واقع در کلیتوریس حدود 8000 عصب جنسی وجود داشته که موجب تحریک جنسی و توانسازی آن ها به اوج لذت جنسی می شود.

عمل زیبایی کلیتوریس ( کلیتورال هود ریداکشن ) چیست ؟

غالبا عمل زیبایی کلیتوریس همزمان با لابیاپلاستی انجام می شود که طی آن چین های اضافی کلاهک کلیتوریس کاهش پیدا می کند. در حقیقت زمانی که پس از لابیاپلاستی و جراحی لابیامینور پوست اضافی این ناحیه برداشته نشود موجب برجستگی شده و به همین دلیل با انجام عمل زیبایی کلیتوریس موجب زیبایی و برقراری توازن در ناحیه تناسلی خواهد شد. در برخی موارد به دلیل بزرگ بودن هود کلیتوریس ، فرد به هنگام پوشیدن لباس های تنگ یا انجام فعالیت های روزانه دچار مشکل شده و حتی با درد مواجه می شود.

این جراحی نسبتا ساده بوده و معمولا با بی حسی موضعی صورت می گیرد. طی این عمل قسمت کوچکی از بافت برداشته شده تا از اندازه کلیتوریس کاسته شود. لازم به ذکر است در این جراحی به هیچ عنوان به کلیتوریس و پایانه های عصبی دست زده نمی شود و به همین دلیل امکان کاهش لذت جنسی وجود ندارد.

دلایل انجام عمل زیبایی کلیتوریس

  • زیبایی ظاهری
  • سریعتر رسیدن به اوج لذت جنسی
  • امکان رسیدن به چندین ارگاسم در رابطه جنسی
  • احساس راحتی بیشتر در هنگام پوشیدن لباس های تنگ
  • کاندیدای مناسب برای انجام عمل زیبایی کلیتوریس

عمل زیبایی کلیتوریس

غالبا افرادی که با علائم زیر مواجه هستند دست به انجام عمل زیبایی کلیتوریس می زنند :

  1. کاهش لذت جنسی
  2. نارضایتی از ظاهر کلاهک کلیتوریس
  3. دشواری در تحریک جنسی و رسیدن به ارگاسم
  4. احساس ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ

چرا اندازه کلاهک کلیتوریس حائز اهمیت است ؟

همانطور که گفته شد کلیتوریس تنها برای عرضه لذت جنسی می باشد. زمانی که این ناحیه بیش از حد بزرگ باشد این توانایی کاهش می یابد. با کاهش اندازه کلیتوریس زنان بیش از قبل لذت جنسی را تجربه خواهند کرد.

پاسخ

دو × یک =

Call Now Buttonتماس با دکتر